Nasze kategorie

NIEZBĘDNY

informacje wysyłkowe

Wszystkie nasze produkty wysyłane są do Polski i całej Europy natychmiastowo dla każdego zamówienia złożonego przed południem.
Oferujemy sposoby wysyłki w 48/72h w dni robocze, z następującymi przewoźnikami:
► GLS/SEUR
► NTC
► CHRONOPOST / DPD
► PRZEKAŹNIK PACZEK


Koszty wysyłki
Nasze koszty wysyłki są unikalne, niezależnie od wagi. obejmuje pakowanie i wysyłkę (w regulowanych materiałach niebezpiecznych)
Oferujemy różne bardzo ekonomiczne stawki wynegocjowane z naszymi przewoźnikami, automatycznie obliczane na stronie w zależności od miejsca docelowego i metody wysyłki.
Wszelkie opłaty celne lub koszty dodatkowe pozostają w gestii klienta.

Najbardziej niezawodny i najbardziej ekonomiczny
Zdecydowanie zalecamy wybór metody dostawy Relais Colis (większa niezawodność, mniejsze możliwe opóźnienia, najbardziej ekonomiczna cena)

Podejmować właściwe kroki
Po każdym zamówieniu na dane kontaktowe podane przez przewoźnika na koncie klienta wysyłana jest wiadomość e-mail i/lub SMS.
ze stroną przewoźnika oraz numerem listu przewozowego, który umożliwia codzienne śledzenie przesyłki

W razie potrzeby podaj swoje imię i nazwisko + numer zamówienia i poproś o numer śledzenia tutaj: track@stardustcolors.com

Opóźnienie
Zobowiązujemy się do przygotowania zamówień i wysyłki ich tego samego dnia. Raz w rękach przewoźnika niestety nie mamy kontroli nad dostawą i nie możemy ponosić odpowiedzialności za opóźnienia.

Transport materiałów niebezpiecznych
Wszystkie nasze łatwopalne produkty są wysyłane w regulowanych paczkach LQ do transportu produktów niebezpiecznych drogą lądową.


Wielka Brytania (Wielka Brytania Irlandia Północna)
Wysyłamy w ciągu 48/72 godzin z wyłączeniem odprawy celnej
Profesjonaliści nie płacą VAT
Klienci detaliczni zamawiający ponad 135 GBP bez podatku nie płacą podatku VAT
Istnieją dodatkowe koszty związane z odprawą celną i dodatkowe koszty, które pozostają w gestii klienta.

wysyłamy w ciągu 48/72 godzin do wszystkich krajów europejskich.

Szwajcarski
W przypadku Szwajcarii istnieją dodatkowe koszty związane z odprawą celną. Wszystkim szwajcarskim klientom doradzamy dostawę do krajów sąsiednich (Niemcy, Włochy, Francja) po niższej cenie.
Szwajcarscy klienci nie płacą podatku VAT

Świat poza Europą
Nasze produkty mogą zostać wysłane w dowolne miejsce na świecie w ciągu 96 godzin, z wyłączeniem odprawy celnej. Niektóre z naszych produktów nie mogą być wysyłane drogą lotniczą, ponieważ są łatwopalne lub zapakowane w aerozol. Następnie oferujemy wiele rozwiązań dla przesyłki zastępczej (wersja na bazie wody lub wersja skoncentrowana)
Wysyłka drogą morską jest możliwa dla ilości od 1 palety.


Menu

Top