Nasze kategorie

NIEZBĘDNY

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy twórcami podkładów, lakierów i farb z efektami specjalnymi. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją tych produktów w całej Europie. Nasza firma Stardust Colors została założona w 2009 roku i jest liderem we Francji i Europie w swojej dziedzinie.

Osiedliliśmy się w 2015 roku, w zupełnie nowej siedzibie, otoczonej winnicami i u podnóża wzgórz, w Saint Laurent des Arbres, wiosce w Gard, na południu Francji, 20 km od Awinionu. W 2022 roku powstanie drugi budynek, w którym będzie prowadzona produkcja farb wodorozcieńczalnych.

To właśnie w tym spokojnym otoczeniu nasz mały 20-osobowy zespół pracuje nad opracowywaniem, testowaniem, przygotowywaniem i wysyłką wszystkich naszych farb z efektami specjalnymi.

Jesteśmy dziś jedynym prawdziwym producentem w Europie w dziedzinie innowacyjnych farb, posiadającym 3000 produktów, unikalne produkty takie jak Crystalizer, farba GoChrome, czy nawet 3 kompletne linie farb do aerografu.

Nasi klienci, profesjonaliści lub osoby prywatne, używają naszych farb w wielu różnych dziedzinach, w motoryzacji, przemyśle, projektowaniu, modelarstwie lub ochronie.

W 2023 roku Stardust Colors SAS osiąga obrót w wysokości kilku milionów euro, z czego ponad 30% jest eksportowane.

StardustColors było tematem kilku doniesień w prasie regionalnej i lokalnej (Midi Libre, Objectif Gard, Actu.Fr..) oraz w radiu

Dziś Stardust Colors to uznana marka w wielu krajach Europy. Ta nazwa przywołuje na myśl produkty wyjątkowe i wysokiej jakości. StardustColors jest właścicielem kilkunastu francuskich lub europejskich marek, takich jak Stardust, Cerastar, Candy, Hikari, GoChrome...


Menu

Top