Nasze kategorie

Nasze usługi

Malowanie pistoletem

Jako producent, dedykujemy się w szczególności w opracowywaniu i produkowaniu farb do sprzedaży na rynku.

Jednakże, nie zajmujemy się aplikacją farb.

Dla tych, którzy szukają aplikatorów, na naszej stronie web można znaleźć <<lista aplikatorów>>, która zawiera różnych malarzy karoserii, malarzy przemysłowych, aerografików lub malarzy pistoletem wyspecjalizowanych w personalizaji. Wszyscy z nich są klasyfikowani według działów i specjalności.

Chrom

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie, planujemy utworzyć serwis usług chromu i farb dla osób prywatnych ( już wkrótce).

Hydrografika

Nie oferujemy szkoleń do zastosowania farb ze specjalnymi efektami ani do hydrografiki.

Generalnie, wszystkie te techniki są proste i są szczegółowo opisane w instrukcjach obsługi i poradach, które zamieszczamy w arkuszu produktów.

Szkolenia

Jednakże, oferujemy szkolenie do użytku naszych maszyn do chromowania. To szkolenie jest darmowe dla klientów naszych maszyn i realizuje się je raz na miesiąc. Aby być poinformowany o terminach szkolenia i aby się zarejestrować, należy poinformować nas o tym pocztą elektroniczną.

Szkolenie przeprowadzona jest przed południem i obejmuje cały proces powlekania chromem.


Porady

Jesteśmy specjalistami od malowania pistoletem, od dekorowania i do samochodów. Co więcej, udzielamy porad technicznych naszym klientom przez telefon, czat lub pocztą elektroniczną w formie aktywnej ( odpowiadamy maksymalnie w 6 godzin), w czterech językach ( FR, EN, ES, IT) i jesteśmy dostępni 7 / 7 .


Menu

Top