Nasze kategorie

NIEZBĘDNY

Farba Blacklight 60 ml

Nowy produkt

Blacklight farba czarnego światła

Dostępnych jest 8 kolorów czarnego światła UV:

Zielony, żółty, różowy, niebieski, limonkowy, biały, fioletowy, czerwony

Zobacz pełen opis

- +

In Stock11,25 €

Bezpieczna płatność zlogopaiement
 
Więcej informacji

Niewidoczne fluorescencyjne farby Moonglo® Blacklight stają się luminescencyjne i barwne w świetle ultrafioletowym. StardustColors jest producentem farb do czarnego światła (do podrabiania i efektów dekoracyjnych): odkryj tutaj najbardziej intensywne i skoncentrowane niewidoczne farby:

 

Farby wodne, bezzapachowe, bezbarwne, są pakowane w elastyczne plastikowe butelki z kroplomierzem

CHARAKTERYSTYKA: Farby MOONGLO BLACKLIGHTto farby wodne, bez rozpuszczalnika, bezzapachowe. Nie są szkodliwe i są całkowicie bezpieczne, jeżeli stosowane są w normalnych warunkach. Ich gęsta struktura pozwala na łatwe używanie pędzla.

Skład: Emulsja z żywic akrylowych

Narzędzia: Pędzel, wałek.

Czyszczenie narzędzi: Woda z mydłem

Materiały: Papiery, kartony, tkaniny, farby, drewna oraz wszystkie inne materiały. Nakładanie: 1 gruba warstwa lub kilka cienkich warstw; odstępy krycia- 5 minut.

Wydajność: 3m² / L w 2 warstwach

Lakierowanie: Możliwe z wszystkimi typami lakierów wodnych (bez UV), w celu utrzymania lepszej trwałości farby na zewnątrz.

P: Czy możemy je rozcieńczyć?
Odp .: Tak oczywiście, możesz dodać 5 do 15% wody, aby były bardziej płynne. Uwaga na pobór wody! to szczególnie wydłuża czas schnięcia, zwiększa ryzyko zwiotczenia i zmienia właściwości wytrzymałościowe warstwy farby po wyschnięciu!

P: Jak możemy je zastosować?
Odp .: Farby te mają grubą teksturę i idealnie nadają się do malowania pędzlem lub wałkiem. Jeśli chcesz używać ich z pistoletem natryskowym lub aerografem, możesz je rozcieńczyć. Zapytaj o naszą bardziej płynną wersję ANTEA

P: Czy możemy zastosować je na zewnątrz?
Odp .: Odporność farb jest bardzo dobra, ale należy zauważyć, że niektóre farby UV nie przepadają za bezpośrednim działaniem bezpośredniego światła słonecznego: dla kolorów Biały, Żółty, Fioletowy występuje przejściowa reakcja brązowienia.

P: Produkcja niestandardowa?
Odp .: W StardustColors możemy przygotować dla ciebie czarne jasne kolory zgodnie z twoim upodobaniem, w szczególności poprzez dostosowanie lepkości, w wersji płynnej i natryskowej lub grubej do aplikacji pędzlem. Możemy również produkować różne rodzaje suchej folii, w wersjach poliuretanowych lub akrylowych.


 
Pliki do pobrania

No customer reviews for the moment.

Write your review

Farba Blacklight 60 ml

Farba Blacklight 60 ml

Blacklight farba czarnego światła

Dostępnych jest 8 kolorów czarnego światła UV:

Zielony, żółty, różowy, niebieski, limonkowy, biały, fioletowy, czerwony

Write your review

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 innych produktów w tej samej kategorii:

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

Menu

Top