Nasze kategorie

NIEZBĘDNY

Farba fosforyzująca w aerozolu (Spray)

Nowy produkt

Jedyne aerozole fosforyzujące najwyższej profesjonalnej jakości

 

Dostawa: od 48 do 72 godzin.

Produkt dostępny na magazynie

Do wyboru 8 kolorów

 

Zobacz pełen opis

- +

In Stock25,00 €

Bezpieczna płatność zlogopaiement
 
Więcej informacji

Farba fosforyzująca w aerozolu (Spray)

Wybierz kolor z rozwijanej listy

400 ml fosforyzującej farby w sprayu.

Mocne kolory ZIELONY i TURKUSOWY są zalecane do standardowych projektów. Pozostałe kolory to odcienie o słabej intensywności.

Tylko 30 min. ekspozycji na światło, pozwala na 10 godzin fosforyzacji mocnego koloru w zupełnej ciemności.*


Przeznaczona przede wszystkim do karoserii, ale także do wielu innych materiałów (Drewno, Cegła, Cement, Plastik, Metal, Beton, Farby...). Farba jest bazą rozpuszczalnikową do lakierowania, dlatego ważne jest jej lakierowanie, aby zapewnić jej doskonałą odporność.

 

Zasada jest prosta: Farba fosforyzująca jest przezroczysta i bezbarwna; jeżeli nałożymy ją na tło czarne, otrzymamy bardzo słaby efekt. Dlatego też, tło białe (lub jasnego) jest w tym przypadku konieczne.

 

Zawiera 400 ml (do 3/4 m² )

LZO: > 420 g / l

Instrukcja użycia: Potrząsaj aerozolem przez 60 sekund tuż przed użyciem. Spryskaj cienkie warstwy (kilka jest lepszych niż gruba warstwa). Im większa grubość, tym większa pojemność magazynowania światła!

Na nadwoziu, rowerze, modelu: Lakieruj naszym profesjonalnym bezbarwnym lakierem samochodowym w sprayu. Ważne jest, aby lakierować bez czekania dłużej niż 10 do 20 minut.

Wskazówki dotyczące stosowania: Twórz szybkie żagle w odstępach 1–2 minut w zależności od temperatury. Dobrze wstrząśnij między każdą warstwą. Przestrzegaj odległości do podparcia 15 cm, nie więcej i nie mniej, i utrzymuj stałą prędkość ruchu, pod kątem 90 ° względem powierzchni. Po zakończeniu aplikacji odwróć aerozol i naciśnij opryskiwacz przez 2 sekundy, aby usunąć.

Zestaw rowerowy obejmuje:

Ważnym jest by zapoznać się z naszymi kartami dostępnymi w formatach PDF, w tym także tablicę pomiaru luminescencji.

To pokazuje dokładne pomiary intensywności różnych odcieni: kolor zielony jest zdecydowanie najsilniejszym i najbardziej trwałym kolorem, a następnie turkus. Natomiast pozostałe kolory są mniej mocne i świecą krócej.

Aplikacja aerozolu jest znacznie łatwiejsza niż w przypadku pistoletu natryskowego, zdecydowanie zalecamy użycie naszego „uchwytu pistoletu natryskowego”

Pytania i odpowiedzi:

P: Jak długo trwa luminancja farby?
Odp .: Skonsultuj pomiary luminancji w pliku PDF na tej stronie. Odpowiedź oczywiście nie może być precyzyjna, ponieważ zależy od intensywności, rodzaju i czasu ładunku wzbudzenia. Ogólnie rzecz biorąc, możemy rozsądnie oczekiwać pełnej luminancji dla mocnego koloru, takiego jak zielony, nałożonego w 6 cienkich warstwach i wystawionego na 1 godzinę na słońce.

P: Jak skutecznie ponownie ładować farby fosforyzujące?
Odp .: Oczywiście, przy naturalnym świetle słonecznym, nawet zachmurzonym przez chmury, farby fosforyzujące będą najlepiej naładowane, ponieważ światło słoneczne zawiera pełne spektrum promieni świetlnych od podczerwieni do ultrafioletowe.
W przypadku lamp elektrycznych, białe i niebieskie lampy widmowe (Neony) dają najlepsze wyniki.

P: Czy fosforyzująca farba w sprayu jest taka sama jak w puszce? Czy to jest odporne?
Odp .: Tak, jest taka sama, ale zmieszana jest z 2/3 paliwa. Tak, farba jest bardzo odporna na promieniowanie UV i ciepło oraz trwała (jej właściwość fosforyzująca trwa ponad 50 lat)


No customer reviews for the moment.

Write your review

Farba fosforyzująca w aerozolu (Spray)

Farba fosforyzująca w aerozolu (Spray)

Jedyne aerozole fosforyzujące najwyższej profesjonalnej jakości

 

Dostawa: od 48 do 72 godzin.

Produkt dostępny na magazynie

Do wyboru 8 kolorów

 

Write your review

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 innych produktów w tej samej kategorii:

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

Menu

Top