Nasze kategorie

NIEZBĘDNY

Bazowy lakier samochodowy aerozol 400 ml

Nowy produkt

Lakier bazowy w sprayu

Do wyboru 8 kolorów bazowych
Dostępny na magazynie
Dostawa 24 - 72 h

Zobacz pełen opis

- +

In Stock20,89 €

Bezpieczna płatność zlogopaiement
 
Więcej informacji

Lakier samochodowy dwuwarstwowy w sprayu

Spray 400ml – Butelkowane w aerozol do użycia w ciągu dnia po otwarciu
o aerozolu (patrz Akcesoria).

Podsumowanie: matowy lakier bazowy to lakier do karoserii przeznaczona do retuszu i dekoracji w pojazdach. Łatwy w aplikacji, bardzo szybko schnie. W dziedzinie farb efektowych zwykle służy do tworzenia czarnego lub białego pomalowanego tła.

Na tej stronie oferowane są podstawowe kolory.
Oferujemy usługę dopasowywania kolorów (wszystkie odcienie zgodnie z kodem kolorów) i napełnianie aerozolem. Śledź ten link.

Definicja i cechy charakterystyczne
„Matowa baza do lakierowania”, czasami nazywana „dwuwarstwową farbą”, oznacza szczególny rodzaj profesjonalnej farby do ciała:
Jest to farba, która może być również stosowana z wodą / rozpuszczalnikiem, która jest obecnie używana do malowania większości samochodów i motocykli na świecie (zarówno w fabryce, jak i w naprawie u producenta nadwozia).
Jest to produkt jednoskładnikowy * (który wysycha dzięki parowaniu w powietrzu, bez pomocy utwardzacza).
Po wyschnięciu matowa farba bazowa nabiera satynowego matowego wyglądu.

Właściwości i wady:
W porównaniu z grubym i błyszczącym lakierem „bezpośrednio błyszczącym” (dwuskładnikowy, który utwardza ​​się utwardzaczem), matowa podstawa oferuje znaczne zalety:
- ultra szybkie schnięcie
- niezrównana finezja
- małe ryzyko zwiotczenia
- brak ograniczonego okresu trwałości mieszanki lub zastosowania
- łatwość aplikacji

Jedyną wadą w porównaniu do bezpośredniego dwuskładnikowego lakieru z połyskiem jest to, że matowa podstawa musi zostać lakierowana.

Matowa podstawa jest również dostępna w puszce w bardziej ekonomicznym formacie, do aplikacji za pomocą pistoletu do malowania (zapoznaj się z naszą szeroką gamą pistoletów).

JAKOŚĆ

Profesjonalny lakier  samochodowy

ZGODNOŚĆ

Nadaje się do wszystkich naszych farb efektowych (jako tło lub inne). Kompatybilny ze wszystkimi innymi farbami wodnymi lub rozpuszczalnikowymi.

POKRYCIE : 

dla 1 aerozolu: maks. 1 m2 w 1 warstwie pokrywającej

ZASTOSOWANIE : 

Zawsze na zdrowym i suchym podłożu szlifowanym> P600. W krótkich i szybkich warstwach, w odstępie 1 minuty, aby umożliwić odparowanie i dobrą cienkość warstwy. Nałóż następujące farby lub lakiery w maksymalnym odstępie 30 minut, aby zachować dobrą przyczepność, w przeciwnym razie przeszlifuj wodą.

VOC:> 420g / L - klasa 3, UN 1950

Ogólna zasada: żadnej farby * nie można pokryć po wyschnięciu, ponieważ nie przykleja się już: Matowa podstawa nie stanowi wyjątku od reguły: należy ją pokryć lub lakierować w ciągu maksymalnie 30 minut

Aplikacja z aerozolem jest znacznie łatwiejsza niż z pistoletem, zalecamy użycie pistoletu z uchwytem do aerozolu

Czarne tła i białe tła: większość naszych farb z efektami specjalnymi wymaga koloru tła albo białego (fluorescencyjny, fosforyzujący, termochromowy, niektóre farby perłowe ...) lub czarnego (kameleon, perłowy, metaliczny, ...)

Wszyscy specjaliści od nadwozia wolą używać matowej podstawy, dlaczego?

Rzeczywiście, specjaliści od karoserii preferują stosowanie lakieru bazowego ze wszystkich powodów wymienionych powyżej. Ponadto matowa podstawa pozwala uzyskać piękny połysk za pomocą lakieru. Lakiery o bezpośrednim połysku są używane tylko do wykańczania ciągników, ciężarówek lub samochodów o niemetalowych / nie perłowych płaskich kolorach.

Niebezpieczeństwo: Produkt łatwopalny i szkodliwy: Przeczytaj i postępuj zgodnie z instrukcjami bezpieczeństwa na aerozolu. Karta charakterystyki dostępna na żądanie.


No customer reviews for the moment.

Write your review

Bazowy lakier samochodowy aerozol 400 ml

Bazowy lakier samochodowy aerozol 400 ml

Lakier bazowy w sprayu

Do wyboru 8 kolorów bazowych
Dostępny na magazynie
Dostawa 24 - 72 h

Write your review

Produkty powiązane

29 innych produktów w tej samej kategorii:

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

Menu

Top