Nasze kategorie

NIEZBĘDNY

Fluorescencyjna farba w sprayu Stardust Bike - 12 odcieni

Nowy produkt

Intensywne kolory fluorescencyjne
Dostępnych 12 kolorów
400 ml farby w sprayu
Typ podkładu 1K
W magazynie

Zobacz pełen opis

- +

In Stock21,58 €

Bezpieczna płatność zlogopaiement
 
Więcej informacji

Kolory fluorescencyjne są dobrze znane i często stosowane w świecie kolarstwa, ale także do malowania kasków i innego sprzętu sportowego.

Puszki po farbie Stardust Spray Bike to profesjonalnej jakości farby oryginalnie zaprojektowane do karoserii i dedykowane specjalnie do personalizacji motocykli.

Fluorescencyjna farba do ram rowerowych składa się ze specjalnych pigmentów, które mają zdolność wysyłania znacznie więcej światła, a tym samym koloru do oka obserwatora, niż zwykła farba. Ilość emitowanego światła jest większa niż ilość światła odbieranego przez farbę, jest to zjawisko fluorescencji.

Aplikacja :

Rower należy wcześniej pomalować lub zagruntować na biało.
Może to być podkład specjalnie dostosowany do materiałów ramy roweru lub biała farba.

Na już zagruntowaną, pomalowaną lub lakierowaną ramę rowerową można nałożyć białą farbę bazową. Gdy rama roweru jest zdejmowana lub surowa, należy nałożyć podkład.


Gama Stardust Bike oferuje serię podstawowych farb w sprayu, a także serię specjalnych podkładów do powierzchni aluminiowych, węglowych lub nieregularnych.


Biała podstawa
Szlifowane P400 lub P500

Farbę fluorescencyjną nakłada się w czterech lub pięciu cienkich warstwach, nakładanych w krótkich odstępach czasu, ponieważ jest to farba bardzo szybkoschnąca.

Lakiernictwo

Bardzo ważne jest lakierowanie bezpośrednio po i na wierzchu farby fluorescencyjnej w celu jej uszczelnienia i "utrwalenia".


Aby nałożyć klej, należy to zrobić szybko w okresie schnięcia farby fluorescencyjnej, który trwa maksymalnie od pięciu do piętnastu minut. Dzieje się tak, ponieważ farba fluorescencyjna bardzo szybko schnie i ma bardzo suchą powierzchnię, co oznacza, że ​​lakier bezbarwny może nie przywierać już po 15 minutach.


Zaleca się wykonanie maskowania lub grafiki na lakierze bezbarwnym po jego całkowitym wyschnięciu i przeszlifowaniu papierem o ziarnistości 500, po czym można go ponownie polakierować.


Lakierowanie odbywa się w dwóch warstwach w odstępach od 5 do 10 minut.

Wybór lakieru bezbarwnego :

Lakierowanie ma efekt dekoracyjny, który nadaje połysk lub efekt matu i oczywiście pełni również ochronną rolę farby, zarówno pod względem ścieralności, jak i koloru: farby fluorescencyjne są znacznie bardziej kruche niż inne klasyczne kolory, ponieważ w reakcji się palą z promieniami UV. Nie ma niezawodnego sposobu na ich ochronę. Jednak najlepszą rzeczą do zrobienia będzie lakier bezbarwny anty-UV nałożony z maksymalną ilością warstw.

Wymagania dotyczące farby

Do ramy rowerowej potrzebne są dwa do trzech sprayów kameleona.

Dla tych, którzy mają pistolet natryskowy, sprawdź bardziej ekonomiczne farby do puszek w kategorii Fluorescencje.


 
Pliki do pobrania

No customer reviews for the moment.

Write your review

Fluorescencyjna farba w sprayu Stardust Bike - 12 odcieni

Fluorescencyjna farba w sprayu Stardust Bike - 12 odcieni

Intensywne kolory fluorescencyjne
Dostępnych 12 kolorów
400 ml farby w sprayu
Typ podkładu 1K
W magazynie

Write your review

Produkty powiązane

29 innych produktów w tej samej kategorii:

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

Menu

Top