Nasze kategorie

Aerograf BADGER 150-7 Zestaw 3 dysze

Badger 150-7

Nowy produkt

Produkt dostępny - Dostawa w 48h/ 72h w całej Europie

Zobacz pełen opis

- +

In Stock130,00 €

Bezpieczna płatność zlogopaiement
 
Więcej informacji

Model 150-7 Aerograf uniwersalny

(zawiera 3 rozmiary: D-Ś-M)

Dwuakcyjny, ze zbiorniczkiem dolnym

Oferta:

Aerograf „Badger's 150-7 Series professional” prawie całkowicie pokrywa się z charakterystyką tego samego produktu, z serii 100. Jedyną różnicą jest podawanie farby, które działa na zasadzie zasysania, a nie grawitacji. Jest to uniwersalny aerograf, gdyż ta pozycja dotyczy walizki, która zawiera trzy dysze, 3 głowice i 3 igły, wszystkie różnych rozmiarów: Duża, średnia i mała. (Wszystkie te części mogą być montowane na aerografie z serii 100).

Zestaw ten jest więc bardzo praktyczny, ponieważ pozwala na wykonanie zarówno malowania poprzez natrysk z dużym lub średnim pociągnięciem, jak i prace najbardziej precyzyjne, wtedy, gdy nałoży się małą dyszę.

Narzędzia Badger to narzędzia dla profesjonalistów: mają wiele zalet ponieważ są proste w użytku, wiarygodne, solidne i niesamowicie precyzyjne.

STARDUSTCOLORS WYBRAŁ BADGER

StardustColors stawia na jakość: Bez wahania wybraliśmy tą markę do naszego asortymentu produktów najwyższej jakości: Nasza ekipa bardzo dobrze zna te produkty Made in USA, podczas zdobywania doświadczenie przez lata w pracach malowania Custom.

SZCZEGÓŁY:

Zestaw zawiera: Jeden Aerograf 100-7, dostarczany z głowicą, iglicą średniej wielkości (M), przewód o długości 1,5 m, jeden zbiorniczek z przykrywką, jeden zbiorniczek z przyłączem, dwie kompletne głowice + iglica cienka (F) i gruba (L), jeden klucz do demontażu

CZĘŚCI:

Wszystkie części znajdziesz w kategorii o tej samej nazwie, natomiast plan aerografu na dole tej strony, w formacie PDF. Dostarczmy wszystkie niedostępne części, w maksymalnie 14 dni.

KILKA UŻYTECZNYCH PORAD:

Nauczyć się korzystania z aerografu, to przede wszystkim nauczenie się rozwiązywania różnych problemów technicznych oraz opanowania strumieni aerografu:

- Należy zrozumieć działania aerografu, wiedzieć w jaki sposób go rozmontować, wyczyścić i złożyć ponownie.

- Używać odpowiedniej mieszanki farby, znalezienie odpowiedniej jej lepkości

- Odnalezienie specjalnej równowagi dla każdego typu pociągnięć: ciśnienie/ przepływ farby/ odległość od powierzchni malowanej

- Zagwarantować, by aerograf był cały czas w ruchu oraz trzymać go w dwóch rękach.

- Zapewnić zawsze odpływ powietrza podczas malowania, kontrolując wyjście lub zatrzymanie wyjścia farby palcem.

 

Zapoznaj się z naszą propozycją super cienkich farb rozpuszczalnikowych GRAPHIC i SPARKLE na naszej stronie internetowej


 
Pliki do pobrania
BADGER ACCESSORIES

BADGER ACCESSORIES

BADGER 150

BADGER 150

BADGER 150 PARTS

BADGER 150 PARTS

Write a review

Aerograf BADGER 150-7 Zestaw 3 dysze

Produkt dostępny - Dostawa w 48h/ 72h w całej Europie

Write a review

 
Comments(0)

No customer reviews for the moment.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

Menu

Top