Nasze kategorie

NIEZBĘDNY

Aerograf BADGER 150-7 Zestaw 3 dysze

Badger 150-7

Nowy produkt

Produkt dostępny - Dostawa w 48h/ 72h w całej Europie

Zobacz pełen opis

In Stock130,00 €

Bezpieczna płatność zlogopaiement
 
Więcej informacji

Model 150-7 Aerograf uniwersalny

(zawiera 3 rozmiary: D-Ś-M)

Dwuakcyjny, ze zbiorniczkiem dolnym

Oferta:

Aerograf „Badger's 150-7 Series professional” prawie całkowicie pokrywa się z charakterystyką tego samego produktu, z serii 100. Jedyną różnicą jest podawanie farby, które działa na zasadzie zasysania, a nie grawitacji. Jest to uniwersalny aerograf, gdyż ta pozycja dotyczy walizki, która zawiera trzy dysze, 3 głowice i 3 igły, wszystkie różnych rozmiarów: Duża, średnia i mała. (Wszystkie te części mogą być montowane na aerografie z serii 100).

Zestaw ten jest więc bardzo praktyczny, ponieważ pozwala na wykonanie zarówno malowania poprzez natrysk z dużym lub średnim pociągnięciem, jak i prace najbardziej precyzyjne, wtedy, gdy nałoży się małą dyszę.

Narzędzia Badger to narzędzia dla profesjonalistów: mają wiele zalet ponieważ są proste w użytku, wiarygodne, solidne i niesamowicie precyzyjne.

STARDUSTCOLORS WYBRAŁ BADGER

StardustColors stawia na jakość: Bez wahania wybraliśmy tą markę do naszego asortymentu produktów najwyższej jakości: Nasza ekipa bardzo dobrze zna te produkty Made in USA, podczas zdobywania doświadczenie przez lata w pracach malowania Custom.

SZCZEGÓŁY:

Zestaw zawiera: Jeden Aerograf 100-7, dostarczany z głowicą, iglicą średniej wielkości (M), przewód o długości 1,5 m, jeden zbiorniczek z przykrywką, jeden zbiorniczek z przyłączem, dwie kompletne głowice + iglica cienka (F) i gruba (L), jeden klucz do demontażu

CZĘŚCI:

Wszystkie części znajdziesz w kategorii o tej samej nazwie, natomiast plan aerografu na dole tej strony, w formacie PDF. Dostarczmy wszystkie niedostępne części, w maksymalnie 14 dni.

KILKA UŻYTECZNYCH PORAD:

Nauczyć się korzystania z aerografu, to przede wszystkim nauczenie się rozwiązywania różnych problemów technicznych oraz opanowania strumieni aerografu:

- Należy zrozumieć działania aerografu, wiedzieć w jaki sposób go rozmontować, wyczyścić i złożyć ponownie.

- Używać odpowiedniej mieszanki farby, znalezienie odpowiedniej jej lepkości

- Odnalezienie specjalnej równowagi dla każdego typu pociągnięć: ciśnienie/ przepływ farby/ odległość od powierzchni malowanej

- Zagwarantować, by aerograf był cały czas w ruchu oraz trzymać go w dwóch rękach.

- Zapewnić zawsze odpływ powietrza podczas malowania, kontrolując wyjście lub zatrzymanie wyjścia farby palcem.

 

Zapoznaj się z naszą propozycją super cienkich farb rozpuszczalnikowych GRAPHIC i SPARKLE na naszej stronie internetowej


 
Pliki do pobrania
BADGER ACCESSORIES

BADGER ACCESSORIES

BADGER 150

BADGER 150

BADGER 150 PARTS

BADGER 150 PARTS

No customer reviews for the moment.

Write your review

Aerograf BADGER 150-7 Zestaw 3 dysze

Aerograf BADGER 150-7 Zestaw 3 dysze

Produkt dostępny - Dostawa w 48h/ 72h w całej Europie

Write your review

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

Menu

Top