Nasze kategorie

NIEZBĘDNY

Folie Covering Teckwrap® Premium

Nowy produkt

Folia Covering

Ekspresowa wysyłka w 24 - 72 godzin!

Różne referencje i długość w magazynie

wybrać z menu rozwijanego

Zobacz pełen opis

- +

In Stock389,00 €

Bezpieczna płatność zlogopaiement
 
Więcej informacji

Oklejanie pojazdu, covering lub car-wrapping pozwala na zmianę wyglądu karoserii bez kosztownych inwestycji w jej malowanie. Ten proces polega na aplikacji nieprzezroczystej, kolorowej, samoprzylepnej folii, którą można wybrać pomiędzy naszych wielu propozycji, zarówno z wyboru dostępnych kolorów jak i tekstur. StardustColors zdecydował się na dystrybucję produktów z gamy Premium marki TechWrap®.


Folie Covering Teckwrap® są przede wszystkim używane do pełnego oklejania pojazdów, choć pozwalają również na ich znakowanie.

Są to folie przylepne, teksturowane na bazie winylu PCV. Proponowane przez nas folie z gamy Premium, najwyższej jakości, produkowane są z solidnych barwników, które nie ulegają zmianom spowodowanym promieniowaniem UV oraz zawierające idealny klej, chroniony przez specjalną warstwę ochronną- wysokiej jakości papier syntetyczny. Są bardzo odporne na rozdarcia oraz specjalnie zaprojektowane, by nie pozwolić na ich zatarcie (brak otarć).

Szczególne cechy produktów Premium
Seria 3D Włókno węglowe "Teckwrap Motion 180" składa się z wielowarstwowej folii z polimeru winylu PCV oraz z antyadhezyjnej powłoki chroniącej mocny klej.


Dzięki swojej grubości, folia covering do oklejania pojazdów TechWrap® zachowuje swój wygląd oraz swój kolor nawet w przypadku silnego jej zniekształcenia lub naciągnięcia.
Folia ta jest wyjątkowo wygodna i łatwa w zastosowaniu- zarówno przy aplikacji, jak i ściąganiu. Serie 180 sprawiają, że nałożona folia wygląda naturalnie, a to dzięki specjalnej strukturze kleju, która ułatwia wyzbycie się powietrza pozostałego pod folią.


Pozostałe informacje


Folie teksturowane (na przykład o strukturze włókna węglowego), z możliwością ich odklejania, aktywowane są poprzez zastosowanie na nich ciśnienia, posiadają specjalne, niewidoczne mikro kanały, dzięki którym możliwym jest usunięcie powietrza podczas nakładania folii.
Charakteryzują się wyjątkową solidnością podczas aplikacji i naciągania.


Dostępne rozmiary:


- szerokość: wszystkie folie mają 1,52 metra szerokości
- długość: aż do 30 metrów

Sprzedaż na metry lub w rolkach.


Aplikacja: Zapoznaj się ze szczegółowymi instrukcjami dotyczącymi aplikacji, znajdującymi się na każdej stronie produktu, oznaczonymi kolorem czerwonym, w formacie PDF.

Najczęściej zadawane pytania:

Gdzie mogę znaleźć karty techniczne produktów TECKWRAP ?
Karty techniczne dostępne są na naszej stronie internetowej www.stardustcolors.com w kategorii OKLEJANIE POJAZDU/ COVERING, na każdej stronie produktu, w formacie PDF.


Poszukuję porad dotyczących sposobu aplikacji produktów TECKWRAP.
Instrukcje techniczne dostępne są na naszej stronie internetowej www.stardustcolors.com w kategorii OKLEJANIE POJAZDU/ COVERING, na każdej stronie produktu, w formacie PDF.


Czy produkty TECKWRAP mają poświadczenie zachowania materiałów na ogień lub dym?
Pewna liczba produktów jest testowana i certyfikowana. Kopia tych raportów/ protokołów dostępna jest na zapytanie (mailowo).


Czy mogę zadrukować folie na drukarce/ ploterze? 
Folie Covering nie są przeznaczone do zadrukowania. Nawet jeżeli wydaje się to być możliwe, StardustColors / Techwrap nie daje żadnej gwarancji na prawidłowe wyniki w przypadku samodzielnego zadrukowania foli.


W kartach technicznych znajduje się wzmianka o tym, że żywotność folii do oklejania pojazdów Covering jest stosunkowo krótka. Co dzieje się po przekroczeniu tego czasu?
Powyższa żywotność wskazuje na okres, podczas którego zdjęcie folii jest łatwe do wykonania, bez pozostawiania znacznych ilości kleju na pokrytej powierzchni. Po przekroczeniu tego czasu, trudniej będzie odkleić folię bez pozostawiania znacznych śladów kleju na powierzchni. Właściwości tego produktu staną się takie same, jak w przypadku foli do trwałego oklejenia pojazdu.


Podczas gdy nałożymy kolorową folię na szybę, czy istnieje ryzyko zniszczenia szkła poprzez szok termiczny?
Pokrycie części lub całości szyby kolorową folią może powodować akumulowanie ciepła w jednym miejscu , w przeciwieństwie do miejsc, które nie zostały pokryte folią.
Różnice wzrostu temperatury zależne są od ich wystawienia na światło: Temperatury mogą wzrastać aż do:
- +10 do +15 °C dla folii przezroczystych,
- + 30 °C dla folii pół-przezroczystych,
- + 40 °C dla folii nieprzezroczystych.
We wszystkich przypadkach, taki wzrost temperatury nie spowoduje, sam w sobie, uszkodzenia szkła. Jednakże, jeżeli istnieje jego uprzednie uszkodzenie, taka sytuacja może zwiększyć uszkodzenia. Podsumowując, należy upewnić się wcześniej czy szyba nie jest w jakikolwiek sposób uszkodzona.


Czy mogę nałożyć folię zdatną do ponownego przyklejenia na folię do trwałego przyklejenia?
Oczywiście, bez żadnego problemu. Jednakże, folia położona na wierzchu, straci możliwości ponownego jej przyklejenia po jakimś czasie.


 
Pliki do pobrania
TDS TECKWRAP

TDS TECKWRAP

Instrukcje Teckwrap

Instrukcje Teckwrap

Instrukcje PRO Teckwrap

Instrukcje PRO Teckwrap

No customer reviews for the moment.

Write your review

Folie Covering Teckwrap® Premium

Folie Covering Teckwrap® Premium

Folia Covering

Ekspresowa wysyłka w 24 - 72 godzin!

Różne referencje i długość w magazynie

wybrać z menu rozwijanego

Write your review

Produkty powiązane

4 innych produktów w tej samej kategorii:

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

Menu

Top