Nowy produkt
Produkt dostępny na magazynie
Dostawa w 24 – 72 h
SUPERNOVA WS400 Evo to pistolet do nakładania wszelkiego rodzaju lakierów bezbarwnych
Począwszy od nowej generacji pistoletów IWATA, WS400 Evo został zoptymalizowany pod kątem odporności na korozję i zużycie. Jego odporności i solidności nie trzeba już udowadniać.
SUPERNOVA korzysta z opatentowanej przez IWATA technologii 4-lamelowej dyszy, która umożliwia jednorodność jej płaskiego i cienkiego uderzenia w celu wyeliminowania
efekty mikro-bąbelkowania i pompowania oraz nadanie lakierom idealnego napięcia.
Dzięki tej technologii WS400 Evo może osiągnąć wydajność transferu ponad 80%.
Czyszczenie i konserwacja WS400 jest ułatwiona dzięki przepustowi wykonanemu w całości ze stali nierdzewnej i chromowanej obudowie.
Ponadto pomiędzy dyszą a korpusem pistoletu nie ma uszczelnienia, co znacznie zwiększa niezawodność.
Ten pistolet zapewnia doskonały chwyt, ponieważ jest wyposażony w ergonomiczną rękojeść mającą na celu ograniczenie uczucia zmęczenia malarza.
Zapewnia płynność i precyzję ruchu istotną dla komfortu malarza.
Zawartość pudełka:
- WS-400 EvoClear
- Kubek 600ml
- Szczotka do czyszczenia
- Klucz do demontażu
- Szybka złączka
Informacje techniczne:
- dysza 1,4 mm
- Kubek PC-G600P-2 600ml
- Waga 475g bez wiadra
- Przyłącze powietrza i podłączenie produktu: G1 / 4 "
- Dynamiczne ciśnienie powietrza z otwartym spustem: 2,0 bara
- Szybkość przepływu produktu: 240 ml na minutę
- Szerokość natrysku 270 mm do 130 mm od podpory, 370 mm do 200 mm od podpory