Maszyna do chromowania EXPERT

Na chwilę obecną, maszyna do chromowania jest dostępna

Dostawa w 48 h / 72 h.

Wypłata tego produktu powinna być dokonana jedynie za pomocą

karty kredytowej lub przelewem bankowym.


3 200,00€

KIT 10 ET 20 PROCEDURA CHROME V6


System chromowania „EXPERT” składa się z:

- 1 Pistolet natryskowy z tworzywa sztucznego z podwójną dyszą
- 1 Pistolet natryskowy z tworzywa sztucznego na wodę destylowaną
- 1 Pistolet natryskowy z tworzywa sztucznego na aktywator 
- 1 walizka na pistolet
- 4 zbiorniki inox, 19 L
- 1 układ czyszczący, automatyczny
- Regulator powietrza do każdego z pistoletów
- Konsola regulacji z przyciskami regulującymi oraz manometrami
- Zawory i przewody pneumatyczne
- Nóżki i kółka do maszyny

Duży rozmiar maszyny EXPERT pozwala na wygodne i szybkie chromowanie każdego typu przedmiotów.

Składa się ze skrzyni, możliwej do przenoszenia w pracowni lub w kabinie do malowania bez zbytniego wysiłku, a to wszystko dzięki zastosowanych w niej kółeczkach.

Posiada większe zbiorniki, w celu zwiększenia możliwości jej pracy oraz system czyszczący, zintegrowany z każdym z pistoletów.

 

PRAWDZIWE CHROMOWANIE
Nowa technika chromowania, z użyciem srebra (Metal szlachetny Ag) wprowadzona na rynek przez StardutColors, stwarza efekt jasnego i błyszczącego chromowania.


EKOLOGICZNA I BEZPIECZNA METODA

Z wyjątkiem warstwy spodniej oraz lakieru, które zawierają rozpuszczalniki, i które są łatwopalne, inne stosowane produkty są na bazie wody.
Nie ma miejsca użycie ani usuwanie metali ciężkich (jak toksyczny i rakotwórczy chrom sześciowartościowy, który jest używany w chromowaniu kąpielowym)

 


WYJĄTKOWE MOŻLIWOŚCI
Przy pomocy naszej maszyny, nareszcie staje się możliwym chromowanie natryskowe w odniesieniu do dowolnego przedmiotu, w momencie, gdy ten jest odpowiednio przygotowany i pomalowany dwuskładnikową specjalną bazą, bez której chrom nie może funkcjonować.
Możliwości maszyny EXPERT pozwalają na chromowanie przedmiotów, jednorazowo, mierzących aż do 5 m2.

Usługi chromowania najwyższej jakości są bardzo pożądane i kosztują bardzo wiele. Koszt maszyna do chromowania EXPERT może więc zwrócić się bardzo szybko, gdyż pozwala ona na wykonanie prestiżowych prac, szczególne w przypadku zróżnicowanej klienteli w stronę producentów przedmiotów luksusowych, artystów, personalizacji samochodów i motorów.
Zapoznaj się z kalkulacją rentowności (przykład zastosowania; na dole strony)

JAK?
Maszyna aplikuje 4 ciecze dzięki swoim 4 pistoletom, sukcesywnie i w kolejności: Aktywator, Woda do przemywania, Roztwór chromu (2 składniki), spłukiwanie, następnie powietrze.
Zobacz dokument POSTĘPOWANIE, zaznaczony na czerwono, znajdujący się na tej stronie.
Całość jest ostatecznie lakierowania tradycyjnym pistoletem.
Przestrzegając czasu suszenia możliwe jest przejście przez wszystkie etapy w 5 godzin, jeżeli posiadamy suszarnię lub piec suszarniczy na 60°C.
Baza, chrom i lakier mogą być stosowane bez pieczenia, przy zastosowaniu suszenia tradycyjnego, w temperaturze pokojowej przez dłuższy okres czasu (24h).
Opanowanie sztuki chromowania wymaga praktyki oraz wielu aplikacji: Jeżeli nigdy wcześniej nie próbowałeś chromować, normalnym jest, iż za pierwszym razem chromowanie nie wyjdzie idealnie, napotkamy wiele przeszkód, popełnimy wiele błędów; tym samym nauczy nas to poprawnego chromowania w przyszłości.
To co dotyczy spodniej warstwy i lakierowania, należy mieć duże doświadczenie w nakładaniu farb pistoletem.
Nie należy mylić Maszyny do chromowania z malowaniem farbą Chrom. Te dwa zabiegi są od siebie całkowicie różne, pod względem urządzeń niezbędnych do działania, techniki oraz wyników. Maszyna EXPERT idealnie chromuje, wynik jest działania jest także bardzo łatwy do lakierowania.

 


BARDZO WYSOKA WYTRZYMAŁOŚĆ
Dzięki użytkowaniu naszych baz i naszych lakierów, nasze chromowanie wytwarza bardzo wysoki stopień przyczepności chromu do powierzchni (jest wręcz nie do odklejenia) i nie zmienia swojego koloru, będą na zewnątrz, nawet przez dwa alta (testy wykonane na bazie podkładu CB4 i CF4 wiosną 2012, na szerokości geograficznej o dużym nasłonecznieniu)

W wyborze systemu do chromowania najważniejszy jest wybór produktów stosowanych do późniejszego chromowania, gdyż to one zapewniają przyczepność i wytrzymałość na promienie UV.
Tam, gdzie nasza konkurencja odsłoniła swoje słabe punkty, my mogliśmy pokazać nasze zwycięstwo: Rzeczywiście, większość ofert na rynku wykazuje słabą przyczepność chromu do powierzchni lub żółkniecie przy wystawieniu przedmiotów na zewnątrz.


PODKŁADY, LAKIERY I KONCENTRATY
Produktu są sprzedawane osobno, w zestawach, w formie koncentratów, które należy dodać do ultra czystej wody destylowanej.

 


ODCIENIE
Możemy otrzymać kolory ZŁOTY, CZERWONY, ZIELONY, BRĄZOWY... poprzez dodanie skoncentrowanego tuszu Candy do lakierów.

 

 

Odporność:
Przyczepność jest największym zmartwienie malarza oraz dla klienta, przede wszystkim wtedy, gdy musimy pomalować błyszczącą powierzchnię, suchą i nie szlifowaną. Przyczepność zależy od używanych produktów oraz od stosowanej techniki: Przede wszystkim, aktywator pełni rolę elementu mocującego: przygotowuje powierzchnię dla Chromu oraz tworzy więź między powierzchnią i chromem. Jest to najważniejszy etap.
Aktywacja gazowym płomieniem jest techniką dobrze znaną i skuteczną, wykorzystywaną w celu pobudzania błyszczących powierzchni i ich „otwierania” tak, by pozwolić rozpylanemu produktowi na umocowanie się. Stosuje się ten zabieg bezpośrednie przed aplikacją. W trakcie stosowania naszej bazy CB4 (suszenie w 24h), zalecamy zastosowania metody aktywacji płomieniem gazowym.
Inną bardzo skuteczną techniką jest maksymalne zmniejszenie czasu między aplikacją różnych warstw (baza, chrom, lakier): Stosując szybkie pieczenie, używając naszej bazy CB5, chrom wiąże się z bazą, która nie jest błyszcząca i która schnie dopiero będąc położona na powierzchni. Następnie, w trakcie twardnienia warstw oraz końcowego pieczenia, warstwy przenikają się i spajają.
Nasza nowa baza CB6 jest prawdziwą aktywującą przyczepność bazą, która mocno i momentalnie łączy się ze spodnią warstwą i chromem, dzięki mieszaninie chemicznych składników. Zobacz nasz test przyczepności: VIDEO
Żółknięcie: W porównaniu z klasycznymi technikami galwanizacji, jest to słaby punkt techniki chromowania srebrem: żółknięcie srebra spowodowane jest utlenianiem i może być również spowodowane czynnikami chemicznymi (zawartymi w bazach i lakierach), wilgotnością powietrza, wysokimi temperaturami i przede wszystkim promieniowaniem UV> W celu uniknięcia i opóźnienia tego efektu, należy przede wszystkim zastosować jedynie nasz specjalny lakier przeznaczony do chromu. Należy również odpowiednio wypiec chrom (nigdy więcej niż 35°C) tak, by pozbyć się wszystkich śladów wilgoci. Należy również nakładać lakier anty UV w wystarczającej ilość warstw.

 


Ceny za malowanie kasku: 200 €

Zużycie na 1 zbiornik moto: 24 €


Darmowe szkolenia co 2 miesiące. Czas trwania: 6 godzin. Lokalizacja: Saint Laurent des Arbres, Francja

(języki: hiszpański, francuski, angielski)

 
 
 

No customer comments for the moment.

Only registered users can post a new comment.

Blog
Nie dodano kanału RSS Zobacz wszystkie artykuły
LAKIERY